Koltuk

Her an birbirinden farklı ve değişik tasarımlarla yeni trendler oluşturan tasarımcılar yenilikte sınır tanımıyor. Sonbaharla birlikte evlerinde yenilik yapmak isteyenler için dizayn edilmiş tasarımlar büyülemeye devam ediyor.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

TV seyretmek herkes için ayrı bir zevktir. Bu zevki konforlu bir şekilde yaşayıp tadını çıkarmak bir çok insanın istediği şeylerin başında gelir.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Bürosit ofis mobilyaları 1989 yılından bu yana ofislere rahatlık ve konforu sağlayan ofis mobilyalarıyla hizmet vermektedir. Bürosit markasıyla adından yıllardır bahsettiren firma artık kurumsal bir kimlik kazanmıştır.
Devamını Oku...

Tasarımdan gelen doğal sıcaklığı, kullanım kolaylığı sağlayan detay çözümleriyle Diva Maxi Takım, rahatlık ve konforu seçkin görünümle birlikte arayanlara…
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Bu yıl konseptini “geçen yıldan daha da ucuz” üzerine oturtan İkea mağazaları , yatak odaları dizaynı gibi konularda pazar kurduğu her ülkede zaman içinde kalıcı olmayı başarıyor. Kullanışlı ve yaratıcı ürünlerin markası olmayı ilke edinen ikea, hipermarket şeklindeki mağazaları , bilgili ve yardımcı çalışanları , müşteriyi etkileyen gösteri odaları , uygun fiyatları ile her kesimden insanın sevdiği bir marka olmayı başarıyor. Özellikle öğrenciler ve bekarlar İkea yı çok seviyorlar.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Oturma düzeninin vazgeçilmezi olan koltuk takımları yeni çıkan mobilyalar ile farklı boyutlar kazanmaktadır. Özellikle son zamanlarda herkesin gözdesi haline gelen L ve V şeklindeki koltuk takımları şık tasarımları ile göz doldurmaktadır. Şık görünümlerinin yanı sıra oldukça konforlu olan bu koltuk takımları bulundukları ortamlara kattığı hava ile ayrı bir beğeni noktası haline gelmektedir. Farklı kumaş modellerinden oluşan L koltuk takımları, ilginç tasarımları ile salonların yeni gözdeleri haline gelmektedir. Modern tasarım çizgilerini en iyi şekilde taşımayı başarabilen L koltuk takımları, kimi zaman standart bir koltuk takımı kimi zaman ise yatak şeklini alması sayesinde salonlardaki en kullanışlı oturma grupları arasında yer almaktadır.

Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

İç dekorasyonun temel parçalarından biri olan oturma gruplarında en kullanışlı ürünlerden biri olan ikili koltuk modelleri ev ve iş yeri olmak üzere birçok yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle oturma odalarında ve bahçelerde sıklıkla tercih edilen ikili kanepe modelleri küçük olması sayesinde her yerde tercih edilebilmektedir. Bahçe dekorasyonunun gözdesi olan ikili koltuk takımları farklı renk ve şekildeki modelleri ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Yaz aylarını keyifle geçireceğiniz bahçelerinizi ikili kanepe modelleri ile dekore ederek son derece şık ve kullanışlı alanlara sahip olabilirsiniz.

Devamını Oku...