Oturma Grubu

Oturma grubu modelleri farklı model ve tarzda mutlaka bulunmaktadır. Sadece oturmak amaçlı gibi görünse de evinin dekorasyonuna özen gösteren kişiler için modeli, tarzı, renk, desen ve estetik görüntüsü de ayrı bir önem taşımaktadır.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Deri koltuk takımları ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Sadece ev değil ofis ortamlarında da çok tercih edilen bir mobilya takımıdır. Sağlamlığı, kalitesi ve şık görünümüyle göz doldurmaktadır.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Spor oturma grupları, modelleri ve renkleriyle genellikle gençlerin tercih ettiği koltuk modelidir. Rahatlığın ön planda olan bu modellerde konfor ve kullanım kolaylığıyla da beğeni toplamaktadır.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

2012 yılında 37. Yılını kutlayan Kilim Mobilya başta tüm insan kaynakları olmak üzere, kalite, tasarım, satış sonrası ve tüketici odaklı yatırımlarına devam ediyor.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Bir üçlü kanepe ve tekli koltuk ile oturma odanızda şık bir görünüm ve muhteşem konfor sağlayabilirsiniz. Gökkuşağının her renginden ve her stilden çeşitlerini bulabileceğiniz Oturma Grubu Koltuk Modelleri il yaşam alanınızın düzenleyerek hem fiziksel hem de görsel açıdan şık olacağını unutmamalısınız. Oturma odası ve salonunuzda sadece konfor değil, aynı zamanda ruhunuzu okşayacak bir asalet ve şıklığında gerekli olduğunu hatırlayın. Yeni hatıralarınız için yer açın aynı zamanda lüks ve göz alıcı bir parlaklık ile göz kamaştıran bir koltukta eskilerinin tadını çıkarın.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeyi ilke edinmiş İstikbal Mobilya, modern ve klasik tarzlar da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her yıl çıkarmış olduğu ürün kataloglarına yeni tasarımlarını ekleyen İstikbal Mobilya, yatak odasından yemek odasına, genç odasından koltuk takımlarına kadar bir çok ürün sunmaktadır.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Oturma düzeninin vazgeçilmezi olan koltuk takımları yeni çıkan mobilyalar ile farklı boyutlar kazanmaktadır. Özellikle son zamanlarda herkesin gözdesi haline gelen L ve V şeklindeki koltuk takımları şık tasarımları ile göz doldurmaktadır. Şık görünümlerinin yanı sıra oldukça konforlu olan bu koltuk takımları bulundukları ortamlara kattığı hava ile ayrı bir beğeni noktası haline gelmektedir. Farklı kumaş modellerinden oluşan L koltuk takımları, ilginç tasarımları ile salonların yeni gözdeleri haline gelmektedir. Modern tasarım çizgilerini en iyi şekilde taşımayı başarabilen L koltuk takımları, kimi zaman standart bir koltuk takımı kimi zaman ise yatak şeklini alması sayesinde salonlardaki en kullanışlı oturma grupları arasında yer almaktadır.

Devamını Oku...

İç dekorasyonun temel parçalarından biri olan oturma gruplarında en kullanışlı ürünlerden biri olan ikili koltuk modelleri ev ve iş yeri olmak üzere birçok yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle oturma odalarında ve bahçelerde sıklıkla tercih edilen ikili kanepe modelleri küçük olması sayesinde her yerde tercih edilebilmektedir. Bahçe dekorasyonunun gözdesi olan ikili koltuk takımları farklı renk ve şekildeki modelleri ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Yaz aylarını keyifle geçireceğiniz bahçelerinizi ikili kanepe modelleri ile dekore ederek son derece şık ve kullanışlı alanlara sahip olabilirsiniz.

Devamını Oku...