çilek mobilya arabalı yatak modelleri

Çilek, 15 yıl önce tasarım odaklı bir firma olarak kuruldu. Her çocuğun hayal ettiği yaşam alanın farklı olduğu fikrinden yola çıkan marka, kendi ilgi alanlarına ve tarzlarına uygun bir odaya sahip olmaları ve hepsinin ortak isteğini karşılamak üzere bugün yalnızca çocuk ve gençler için, onların yaş ve ilgi alanlarına yönelik ürünler tasarlıyor.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Erkek çocukların ve bazende kızların hayallerini süsleyen ve modası bitmek bilmeyen arabalı yatak odası modellerini günümüzde tüm markalarda bulmak mümkün.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Çocuk Odası Mobilyası denince yüksek kaliteli mobilyaları, modern ve şık tasarımları ve satış sonrası destek hizmetleri Türkiye’de olduğu kadar bir çok yabancı ülkede de akla gelen ilk isimlerden birisi de Çilek. 15 yıldır kendi tasarımları olan mobilya üreten bir aile şirketi olan Çilek markası kuruluş amacını şöyle açıklıyor.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri

Çocukların son zamanlarda gözdesi olan arabalı çocuk odası modelleri, birbirinden neşeli mobilyaları ile çocukların ve ailelerin büyük beğenisini kazanmaktadır. Araba şeklindeki yataklar ve bir garaj havası veren oda takımları çocukların odalarında en çok görmek istediği modellerin başında gelmektedir. Bu modeller ile odalarında daha keyifli vakitler geçirebilen çocuklar, arabalı yataklarında uyumaktan zevk almaya başlamışlardır. Bu modeller ile çocuklarının uyku problemini çözmeyi düşünen aileler, arabalı çocuk odası modellerindeki diğer mobilyalar ile odaların mümkün olduğunca kullanışlı olması için bazı seçimler yapmaktadır.
Devamını Oku...

Bu Yazı İçin Arama Terimleri